KONTROLOR-KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY NDT DIVIZE STROJÍRNA / Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

FirmaOSTROJ a.s.
ÚvazekHPP
Mzda34 000 Kč až 36 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: [email protected]
POŽADUJEME:
• Minimálně vyučení ve strojírenském oboru technického zaměření.
• Praktickou zkušenost v oblasti kontroly kvality opracovaných strojírenských výrobků.
• Zkušenost s měřícími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků.
• Certifikaci nedestruktivního zkoušení dle ČSN EN ISO 9712, minimálně UT 2 a MT 2.
• Znalost práce na PC.
• ŘP sk. B.
• Znalost čtení technické dokumentace.
• Samostatnost, aktivní přístup, komunikační a argumentační schopnosti.

NABÍZÍME:
• Týden dovolené navíc.
• Dotované firemní stravování.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Příspěvek na dopravu.
• Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.
• Zvýhodněný telefonní program.
• Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
• Podporu volnočasových aktivit.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Provádí NDT kontrolu svařenců včetně opracovaných dílců.
• Odpovídá za řízení neshodných výrobků.
• Eviduje podklady neshodných výrobků.
• Hodnotí příčiny nejakostní výroby.
• Koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek.
• Obsluhuje měřící a zkušební techniku, zajišťuje kalibraci.
• Provádí mezioperační technickou kontrolu a kontrolu průvodních dokumentů.
• Rozhoduje o vyřazení vadných výrobků a o uvolnění materiálu do skladu.
• Zajišťuje kontrolní plány pro přejímku a identifikaci položek pro kontroly a zkoušky.

MOŽNÝ NÁSTUP: Ihned nebo dle domluvy

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, certifikát ČSN EN ISO 9712/UT2, MT2, znalost čtení technické dokumentace
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Těšínská 1586/66, Opava - Předměstí, 74601, Česko
mzda, plat (hrubý):34 000 Kč až 36 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní pojištění, na dopravu, cafeterijní benefitní systém, atd.

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:OSTROJ a.s., IČ: 45193681
datum zveřejnění nabídky práce:03. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Daniela Krybusová
telefon:553 872 176, 605 961 560
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma OSTROJ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 34 000 Kč až 36 500 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Dovolená navíc, Jiné výhody: příspěvek na penzijní pojištění, na dopravu, cafeterijní benefitní systém, atd., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Těšínská 1586/66, Opava - Předměstí, 74601, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.